Pro Kacíř 2018

Pro-Kacíř 2018Zdravím vás, přátelé. Prázdniny se nám kvapem blíží, počasí až příliš připomíná léto a to znamená i letní zážitky. Je na čase vám umožnit se přihlásit na další rok libové proakce. Tento rok se vrátíme zpět na oblíbený Mlýn Kacíř. Tady jsme zažili spoustu úžasných chvil s naším nebeským Tátou, dobrodružství a her. Tento rok budeme používat kola trošku víc, než v minulém pobytu.Jsou naplánované krásné výlety po okolí spojené s výzvami, které někteří z Vás ještě nikdy nezažili a dokonce ani na mysl nepřišly (1.Korintským 2,9). Jen musíme věřit, že počasí letního charakteru vydrží i na termín mezi 30.červnem až 7.červencem, abychom nemuseli zařazovat mokrou variantu. Nechce s nám ji zařazovat, protože žádnou nemáme. Program probíhá za každého počasí. Když napadne 20 čísel sněhu, užijeme si sněhovou párty. Rybník vedle chaty skýtá spoustu možností zábavy, ba dokonce i nedaleká řeka, ale to už napovídám moc. Důležitá informace pro účastníky letošního Prokacíře je, že část programu (podstatnou část programu) má na starosti Honzík. Tímto jsem vás chtěl navnadit, ne odradit. Podle všeho se to dá přežít. Na nic nečekej, přečti si praktickou část přihlášky, rychle ji vyplň a co nejdřív ji doprav k nám, protože chata má omezená místa ke spaní, tak abys nemusel spát ve stoje pod vrbou.

Praktická část:
Mlýn Kacíř se nachází v katastru obce Rtišovice u Milína. Je to samota v polích.
Termín pobytu 30.června až 7.července 2018. Příjezd v sobotu od 15:00hodin nejdřív. Odjezd v sobotu do 10:00 hodin.
Stravování probíhá v stylu: obědy budeme znovu přivážet na penzion (polévka a hlavní jídlo) a jsou v ceně pobytu, ostatní jídlo - snídaně a večeře jsou ve vaší vlastní režii (krám cca 2km).
Cena za pobyt zahrnuje ubytování, obědy od neděle do pátku a vstupy. Cena je tedy 2.300,-Kč.
Platbu lze provést převodem na číslo účtu: 107-6080080297/0100 (KB), či z ručky do ručky.
Co s sebou: Bible (papírové vydání), spacák, karimatku, kolo šlapací (ne jen motorka), helmu, rukavice na kolo, plavky, pohled se známkou, psací potřeby, šátek, kvér stříkající vodu a vše, co uznáš za vhodné.
Všechny doplňkové informace podáme na telefonu 608 176 353 (Tyran), nebo 732 641 646 (Olča), případně email: x-teamprojezise@seznam.cz