ProHory 2018

ProHory 2018Zdravím vás, přátelé.
Sešel se nám rok s rokem a znovu začalo foukat studený ze strnišť a my jsme pochopili, že čas, kdy se jezdí na hory, se velice rychle přiblížil. Tradičně pojedeme do Svobody nad Úpou do chaty Muchomůrka, protože nám je tam dobře. A máme to rádi. Letos mám pro vás novinku : jídlo si zajišťujete kompletně sami, proto, abyste si baštili přesně to, co chcete. Jako každý rok je potřeba věřit za sníh a teplo na chatě, že se vrátíme všichni zdraví  a náš nebeský Táta pojede zase s námi.
Čím dřív se přihlásíš, tím dřív budeš přihlášený a já budu mít o trochu klidnější spaní. Budeme mít i víceméně tradiční termín pobytu. Začínáme 27.1. 2018 a končíme 3. 2. 2018. Pobyt je klasicky od soboty do soboty. Příjezd je kolem 15:00, odjezd je do 10:00 hodiny ranní. Cena pobytu pro tento rok je příznivá. Za týden na horách bez jídla je báječných 1850,- Kč. Co se týče placení, můžeš využít standardních, klasických finančních toků jako je z ručky do ručky, nebo z účtu na účet (107-6080080297/0100)
Sjezdovky můžeme využívat v okolí našeho střediska, to znamená Černá Hora, Pec pod Sněžkou, Mladé Buky, Duncan nebo zase kopec za chatou.  Co se týče ježdění na svahu, vem si s sebou co chceš,  třeba sáně nebo lyže nebo snowboard. Věřím, že než pojedeme na hory, napadne mě nějaká lumpárna, kterou se znovu budeme neskutečně bavit. Samozřejmě půjde o ceny - minule to byla zmrzlina. Letos uvidíme.  Plavky na rozcvičky jsou skoro povinné. Ráno do sluníčka v plavkách – romantika na sněhu.
Dopravu na místo určení si sežeň sám,  telefonuj, mailuj,  hledej spoje na internetu a prostě doraž. 
Těším se na tebe a věřím, že si spolu užijeme spoustu zábavy  jak na chatě, tak na svahu.
Horám čest, Bůh s tebou a těším se na tebe Tyran