ProHory 2019

Zdravím vás, kamarádi. Sešel se nám rok s rokem a znovu začalo foukat studený ze strnišť a my jsme pochopili, že čas, kdy se jezdí na hory, se velice rychle přiblížil. Tradičně pojedeme do Svobody nad Úpou do chaty Muchomůrka, protože nám je tam dobře. A máme to rádi. Tak jako loni si jídlo zajišťujete kompletně sami, proto, abyste si baštili přesně to, co chcete. Jako každý rok je potřeba věřit za sníh a teplo na chatě, že se vrátíme všichni zdraví a náš nebeský Táta pojede zase s námi.

Čím dřív se přihlásíš, tím dřív budeš přihlášený a já budu mít o trochu klidnější spaní. Budeme mít i víceméně tradiční termín pobytu. Začínáme 9.2 2019 a končíme 16. 2. 2019. Pobyt je klasicky od soboty do soboty. Příjezd je kolem 15:00, odjezd je do 10. hodiny ranní. Cena pobytu pro tento rok je příznivá. Za týden na horách bez jídla je báječných 1900,- Kč. Co se týče placení, můžeš využít standardních, klasických finančních toků jako je z ručky do ručky, nebo z účtu na účet (107-6080080297/0100).

Sjezdovky můžeme využívat v okolí našeho střediska, to znamená Černá Hora, Pec pod Sněžkou, Mladé Buky, Duncan nebo zase kopec za chatou. Co se týče ježdění na svahu, vem si s sebou co chceš, třeba sáně nebo lyže nebo snowboard. Věřím, že letošní hory si užijeme s lumpárna, které nás budou neskutečně bavit. Plavky na rozcvičky jsou skoro povinné. Ráno do sluníčka v plavkách – romantika na sněhu. Dopravu na místo určení si sežeň sám, telefonuj, mailuj, hledej spoje na internetu a prostě doraž.

Těším se na tebe a věřím, že si spolu užijeme spoustu zábavy jak na chatě, tak na svahu.
Horám čest, Bůh s tebou a těším se na tebe Tyran a přátelé.